6 Ekim 2009
Her yıl Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten tarafından evsahipliği yapılan ünlü şeflerin yaptığı birbirinden lezzetli, güzel yemeklerin yapılışını izlemek ve izlerken yiyebilmek. http://www.chainedesrotisseurs.com/
![chefsshowhamburg-jpeg2](http://nevablog.gulenayva.com/wp-content/uploads/2016/11/chefsshowhamburg-jpeg2.jpg)
6 Ekim 2009
Her yıl Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten tarafından evsahipliği yapılan ünlü şeflerin yaptığı birbirinden lezzetli, güzel yemeklerin yapılışını izlemek ve izlerken yiyebilmek. http://www.chainedesrotisseurs.com/